Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fiatalkori hátfájás?

Fiatalkori hátfájás?

Figyelt kérdés
Nyáron egy szerencsétlen előre hajolás közben, egy késszúráshoz hasonló fájdalmat éreztem és nem tudtam fel egyenesedni. Munkatársaim szerint meghúztam az izmot, és szerintük idő mire helyre jön. Azota eltelt pár hónap, és habár nem érzem mindig hogy fajna, de ha egy egyenes szilárd helyre fekszem, mint a padló, nem tudok fel ülni, és utána fáj pár percig a hátam közepe, mozgatnom kell magam hogy jobb legyen. Készülök orvoshoz, de érdekelne, hogy van e tippetek mi bajom lehet?

2020. nov. 7. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez 26 évesen kezdődött, azóta nem tudok nehezet emelni a szúró fájdalom nélkül
2020. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem még nem fáj ha nehezet emelek, csak ha olyan pozícióban fekszem le a hátamra
2020. nov. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!