Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap délelőtt eléggé beütött...

Tegnap délelőtt eléggé beütöttem a fejem.Körülbelül középtájon. Nem volt hányingerem, eszméletvesztésem, kettős látásom, nem szédültem. Utána főztem, ettem, mostam stb.. Aggódnom kellene, hogy nagyobb bajom lesz?

Figyelt kérdés
Agyrázkódás? Vérrög? Púpot nem érzek a fejemen, de érintésre is fáj.. Lényeg, hogy érzem eléggé, hogy beütöttem. Remélem csak túl reagálom. . Ma reggel fáj a fejem 🤯 Amúgy guggolásból sikerült beütni a tégla kandallóba 🥺🥴

2020. nov. 12. 07:18
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Meg kell figyelni pár napon keresztül és ha nem tapasztalsz semmilyen idegrendszeri tünetet, akkor nem lesz gond.
2020. nov. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi test legkeményebb része a koponya, szóval nagyon durván kell beütni, hogy baj legyen.

Ahogy 1-es írta, kicsit figyelj oda, de ha nincs szédülés vagy erős hányinger, nincs gond...azért ha a fejfájás nem múlna ma, vagy erősödne, akkor doki...de kicsi a valószínűsége.

2020. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz semmi gond, mert ilyen vírus helyzetben nem akarok orvoshoz menni! ☹️
2020. nov. 12. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha az ebéd hibátlanul sikerült, nagy baj nem lehet.
2020. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hibátlanul sikerült :D Csak ma végig aludtam majdnem az egész napot.. Nagyon rá parázok arra, hogy vérög keletkezik és arra is, hogy ha bemegyek a sürgősségire, akkor elkapom azt a szar vírust...
2020. nov. 12. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
*vérrög
2020. nov. 12. 21:03
 7/8 anonim válasza:

Szia.

Hogy vagy ,lett valami szövődmény?

Én is tegnap be vágtam rendesen.

Ma fáj a fejem,parázok rendesen.

2020. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, voltam hétfőn neurológusnál, megvizsgált nem talált semmi kórosat, algoflex forte dolo t kellett szednem, de már nem szedem, mert ha minden igaz minden rendben. Elmúltak a tünetek
2020. nov. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!