Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájdalom a lábfejben, mi...

Fájdalom a lábfejben, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már vagy 1-2 hete érzek ugyanott enyhe fájdalmat, a bal lábfejem felső/sípcsontom alsó részén. Ez nem állandó jellegű, csak akkor jelentkezik, ha "pipálom" a lábam.

Viszont a mai edzéssel nagyon megerőltethettem, mert már rendesen fáj a sétálás is, a sarkon járásról ne is beszéljünk, azt alig tudom kivitelezni.

Ha passzívan mozgatom a lábfejem, akkor semmi fájdalmat nem érzek, és teljes a mozgáspálya, úgyhogy én izmos problémára tippelek. Van itt valaki az oldalon, aki esetleg jártasabb ebben a témában, és alá tudja ezt támasztani, vagy ez alapján pontosabban meg tudja mondani, hogy mi bajom lehet?

Ebben a vírusos időszakban nem akarok ezzel dokihoz mászkálni, persze ha nem javul, vagy romlik a dolog, akkor muszáj leszek, de egyelőre még csak pihentetem.



2020. nov. 17. 21:55
 1/1 hun_74 válasza:
Szerintem menj vele orvoshoz.
2020. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!