Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális ha műtét után be van...

Normális ha műtét után be van dagadva a lábujjam?Többi lent

Figyelt kérdés
1 hónapja műtötték a lábujjaimat (nagylábujj és a mellette lévő kettőt) az előző kontrollon kaptam egy segéd cipőt és azt mondták hogy ezzel már kozlekedhetek persze ugyanúgy pihentem de egyszerűbb ebbe bele bújni mint mankoval menni bárhova a lakásba. Tehát használtam ezt a cipőt tök jó volt minden és kB 2napja a nagylábujjam bevan dagadva azon a ponton ahol a drót van és gennyedzik meg néha vérzik és ezenkívül még van benne drót de ott meg semmi panasz nincsen se a másik 2 labujjamon amit műtöttek. Valami tanácsot is szívesen megfogadnék hogy hogy tudnám csökkenteni a gyulladást. Igen tudom orvoshoz kell menni és el is fogok csak addig is szeretném tudni hogy mire számítsak.

2020. nov. 19. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsd, kösd be, és menj el mert erre valószínűleg antibiotikum kell.
2020. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam Orvosnál és igen kaptam rá antibiotikumot, remélem hatásos lesz
2020. nov. 20. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
ez amúgy milyen műtét volt? szerintem is a drót okozza, antibiotikum remélem segít
2020. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lábujj tűzés vagymi
2020. nov. 22. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem bütyök műtét, én is arra készülök
2020. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok a drót kivételen
2020. nov. 27. 15:40
 7/7 anonim válasza:
Szerintem normális, de ha nem javul menj vele orvoshoz.
2020. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!