Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyökérkezelés után màr két...

Nikolett6 kérdése:

Gyökérkezelés után màr két hete zsibbad az állam és az ajkam.A dokihoz is vissza mentem, eltalált egy ideget és nagyon félek, hogy így marad!A legjobb, hogy magán orvos volt.Van itt olyan, aki hasonlóan járt és elmúlt neki?

Figyelt kérdés
Légyszi, olyan írjon, akinek elmúlt.

2020. nov. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szájzáram lett még aznap és én is nagyon megijedtem illetve 2 hétig fájt az innyen meg az arcom azon oldala

Nekem is eltalált egy ideget de helyrejött

Valószínűleg neked is rendbe fog ne aggódj

2020. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál! Valahogy úgy érzem, így marad, mert nincs javulás semmi :( az bosszant a legjobban, hogy ezért mentem magán dokihoz, hogy elkerüljem az ilyen szövődményeket... erre tessék.
2020. nov. 21. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ezek véletlenül is megtörténhetnek én is magándokinál voltam

Én nem hibáztattam a dokit pedig az a szájzár nem esett túl jól a lelkemnek se🤣 ugy besza.rtam már bocsánat hogy a sírás kerülgetett

1# voltam

2020. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legalább neked elmúlt...akkor mégis ki a hibás..? 😳 Mindegy, a lényeg, hogy Neked megoldódott! Jó egészsèget!
2020. nov. 25. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Ritkán előfordulhat idegsérülés, mikor az érzéstelenítő beadásának következtében a tű áthalad az idegen. Az ilyenkor kialakuló paraesthesia több hónapig is fennállhat."

2020. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!