Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Torkomon ragadhatott a teszta?

Torkomon ragadhatott a teszta?

Figyelt kérdés

Tegnap levest ettem eperlevél tesztaval,es mintha "felre ment" volna a teszta nem kohogtem meg semmi,es ma is ugy erzem hogy ott van,hiaba iszom a vizet nem megy lejjebb...

Elofordulhatott ez? Es ha igen lehet valami bajom?


2020. dec. 5. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ott maradna, begyullad egy idő után, és fertőzés alakul ki. De nem maradhat ott, lement az már. Nem inkább gombóc érzésed van?
2020. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gomboc erzes,erzem hogy ott van :(
2020. dec. 5. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp érzed, akkor menj el fül orr gégészetre, mert azt onnan ki kell szedni. Én sokszor éreztem azt, hogy lenyeltem egy hajszálat vagy egy falat nem ment le, voltam orvosnál, de sose volt ott semmi.
2020. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad kiköhögni vagy felkrákogni??
2020. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Probaltam nem jott,viszont most olyan mintha jobbra lement volna,de nem oda ahová kell...becsuszhat esetleg mashova a torokba?
2020. dec. 5. 23:57
 6/6 anonim ***** válasza:
A garatból két felé mehet, vagy a nyelőcsőbe vagy a légcsőbe. Ha a nyelőcsőbe, akkor rendben van mert lemegy a gyomrodba, ha a légcsőbe, akkor meg köhögni fogsz, szóval nem oda ment.
2020. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!