Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezt a sebet hogyan kéne kezelni?

Ezt a sebet hogyan kéne kezelni?

Figyelt kérdés

[link]


Egy almaszelőből toltam ki az almacsutkát, ami ahogy kiugrott felvágta az ujjam. A felvált bőrdarabot rajtahagytam, ez nem tudom, hogy jó ötlet volt-e, azóta tapasz került rá, fertőtlenítve volt, most pedig tapasz nélkül van hagyva hogy szellőzzön. Hogyan (lett volna) érdemes kezelni?



2020. dec. 6. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit csinalsz vele felszini serülés pár nap alatt helyrejön a felvállt bőr meg majd leesik vagy leszedheted most legalább takarja. Hogyan (lett volna) érdemes kezelni? Sehogy... nem értem, hogy lehet ezt a kis sérülést túlgondolni. Ragaszd le ha idegesit ha nem akkor úgy is jó.
2020. dec. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Neogranormon, Bepanthen vagy Sudocrem elosegiti a gyogyulast.

Ha meg nyilt a seb akkor befednem nehogy valami belemenjen es elfertoyodjon, vagy esetleg beleakadjon valamibe.


Jol tetted, hogy a bort nem szedted le, hanem visszahajtottad. Igy gyorsabban gyogyul.

2020. dec. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!