Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen érzés a csonttörés?

Milyen érzés a csonttörés?

Figyelt kérdés
2x egymás után az ágyba rúgtam. Sötét kék lett a lábfejem, a kisujjam lila. Cipőben faj, illetve napközben is néha ha megpihenek. Hideg-meleg illetve zsibbasztó érzést érzek, de mozog rendesen. nagy a fájdalomküszöböm, kellemetlen érzés. Lehet törés? Neked milyen volt? Nem szívesen megyek COVID idején dokihoz. Köszönöm.
2020. dec. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A csonttörés? Reccsenetes!
2020. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a térdem tört el, borzalmas fájdalom! Ájuláshoz hasonlót éreztem. Nem tudtam rá állni. Hallottam azt az iszonyatos reccsenést is. Ha kék, és nagyon fàj, dagadt is, akkor lehet törés igen.
2020. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet egy népünnepély.

Ágyba 2x belerúgni meg ugye nem lehet véletlenül.

2020. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, sejtem nincs gyereked. Vagy van, de helyetted a feleséged kelt 10-20percenket a gyereket vissza altatni éjszaka.
2020. dec. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!