Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mik lehetnek ezek a bevágások...

Mik lehetnek ezek a bevágások az ujjaimon? (kép)

Figyelt kérdés

Régóta felfigyeltem ilyen bevágásokra az ujjaimon, mintha amikor fogod a nehéz bevásárló szatyrot és az megsérti kicsit a bőrödet. De sok helyen van az ujjaimon, főleg a kisujjon. Ilyen pirosas. De nem vágtam el őket vagy ilyesmi. Meg érzem amikor kinyújtom őket, hogy fáj mintha elvágtam volna őket. Az ujjaim belső részén vannak ezek. Meg a tenyeremen is egyre több az ilyen vonal vagy minek hívják őket. Mit gondoltok mitől lehetnek ezek?

[link]

[link]



2020. dec. 14. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl száraz a bőröd, és így kirepedezik? Jobb ötletem nincs.
2020. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Lehetséges, bár nem érzem száraznak ennyire. De használok kézkrémet, hátha segít. :) Olyan mintha vagdosnám az ujjaimat..:(
2020. dec. 14. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen száraznam tűnik.

Sokat mosogatsz?

2020. dec. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.Nem igazán. Inkább sokat mosok kezet, emiatt is lehet?
2020. dec. 15. 05:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szappan is szárít. Szerezz be valamilyen hidratáló kézkrémet, elég naponta, kétnaponta használni. Ezekre a repedésekre meg pl. a Bepanthen nagyon jó. Tapasztalat, ekcémás vagyok és elég sokszor kell :(
2020. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!