Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megvágtam magam, először, és...

Megvágtam magam, először, és vérzik, és félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a vérzés már elállt, de nagyon felzaklatott. Nemtudom miért csináltam, hülyeség volt. Kérlek ne írjátok hogy ne csináljam többet, mert NEM fogom, de nagyon bepánikoltam. Hogyan nyugtassam le magam?

2020. dec. 15. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mondd el a szüleidnek, majd ők megnyugtatnak.
2020. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Direkt vágtad meg magad?
2020. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2, igen.
2020. dec. 15. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Miért?
2020. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtudom. már régóta megakartam tenni, mert már kb fél éve vagdosom magam, de eddig még sosem vérzett. Nemtudom miért teszem, néha jó érzés. De aztán megijedek. Úgyérzem így könnyítek magamon, aztán megijedek és bepánikolok.
2020. dec. 15. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy pszichiáterhez mindenképpen érdemes lenne elmenni.
2020. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"már régóta meg akartam tenni"

Na szóval, akik most jelenleg így gondolkodnak, üzenem, hogy SEMMIKÉPP NE TEGYÉTEK MEG! az első vágás után nagyon nehéz leállni, függőséget okoz. 3 éve vagdosom magam, és nem tudom abbahagyni, egyszerűen nem megy. Legyek én az elrettentő példa :)

2020. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!