Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » L s porc rések szinte teljesen...

L s porc rések szinte teljesen beszűkűltek?? Ez mit jelent? (Derék) mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj is a derekam egyébként, még nem volt becsípődve, elmentem röntgenre és ezt kaptam.

2020. dec. 16. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A röntgen keveset mutat, de a rés beszűkülése meszesedés és összenyomódás miatt lehet.
2020. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Össze nyomodás alatt mit értesz?

Es nagyon köszi a választ!

Meszesedésre van valami?

2020. dec. 16. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Meszesedés nem gyógyítható, az összenyomódás pedig azt jelenti, hogy a porckorongok össze vannak lapulva, ezáltal a rés kisebb. Erre a nyújtást ajánlják, hát nekem nem ér sokat.
2020. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahhh cipőmet kb nem bírom bekötni, előre hajolva csak ha jajgatok, nem hogy nyújtsak.

Remélem, azért valamit tudnak rá adni,hogy ne fájjon mert így nem tudok kezdeni semmit magammal :(

2020. dec. 16. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyújtás a földön fekve történik, de ebbe ne is menjünk bele. 5 éve tanulom a helyzetet:-(
2020. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem :( jovohet keddre kaptam időpontot magánrendelésre, olvastam neten valami injekció kezelés,meg izom lazítók meg tudják szüntetni a fájdalmat, nekem meg nagyon kellene,mert csak 22 éves vagyok, autókat szerelek, jövő márciusban mentem volna gyakszira, félek nagyon emiatt, remélem rendbe tudják tenni.
2020. dec. 16. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, rendbe jössz, de sajnos én is ennyi voltam amikor először lumbágós lettem, nem gondoltam, hogy ennek meg lesz majd a böjtje. A férjem autószerelő, mit mondjak? Nem épp könnyű szakma a testnek. Hú, a jövő kedd messze még, sajnos minden érdemleges gyógyszer vényköteles. Lehet kapsz majd egy szteroid injekciót, no az 2 nap alatt rendbehoz. Hova mész? Persze ha csak pesti vagy.
2020. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ohh szegény:(

Igen én is annak tanulok/vagyok,de hát nem tudok így semmit,aztán gyakorlat is majd lenne,és nagyon félek tőle,hogy ha ez nem változik akkor oda van minden..

Lehet kapok igen,csak múljon el,aztán tudjak normálisan csinálni mindent. Reménykedem.

Neked esetleg házi orvos izomlazítót ha mondod ,hogy lumbagos vagy,be vagy csipodve, nem ír fel esetleg? Hátha jobb lenne neked:)

2020. dec. 16. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt hagyjuk, mert jóval idősebb vagyok és az elmúlt 5 évben nem tudsz olyat mondani, amit ne kaptam, csináltam volna, hogy jobb legyen. Nekem már ezzel meg kell tanulni együtt élni. Neked akartam felhívni a figyelmed, hogy egy életen át figyelned kell magadra, majd ellátnak tanácsokkal. El fog múlni, ne aggódj! De mivel 22 éves vagy ez nem meszesedés.
2020. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2020. dec. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!