Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb 5 hete megűtöttem a térdem....

Kb 5 hete megűtöttem a térdem. Még mindig fáj. Sajnos pihentetni nem tudom. Ha valami komolyabb lenne, pl porc leválás, tudnák rajta gyalogolni napi 4-5 órát minden nap?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem tudok menni.

Munkanélküli lettem a covid miatt.

Gyalogolnom azért kell mert nincs hol lennem.

Nincs senkim aki segítene, ezért is nagyon megijedtem hogy maradandó sérülés.



2020. dec. 28. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van is leválás kicsi akor is tudsz vele gyalogolni de ha rosz helyre mozdul el a darab biza kellemetlen lehet elég 1 rossz mozdulat. jobb ha megnézeted a térded fööleg hogy 5 hete fáj inkáb pihentesd.
2020. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pihentetni nem tudom mert megfagyok az utcán ha nem mozgom. A héten csináltatok egy röntgent. Nem mintha sok értelme lenne. Pénzem nincs kezeltetni.
2020. dec. 28. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
jobb megnézetni minthogy rosszab legyen remélem a legjobbakat és hogy ne komoj baj legyen
2020. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs hol lenned, de ide tudsz irogatni? Telefonra telik? Hmm??? Mese habbal!
2020. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Telefont akkor vettem amikor még dolgoztam.

Most tényleg ez a legfontosabb?

2020. dec. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!