Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kisfiam belekapott a kiálló...

Kisfiam belekapott a kiálló anyajegyembe, és most vérzik. Van okom aggódni hogy elrákosodik?

Figyelt kérdés

Lefertotlenitettem, várom hogy elálljon a vérzés, mi a további teendő?


Legutóbb nyáron voltam anyajegy vizsgálaton, minden rendben volt.


2021. jan. 3. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
azét én megvizsgáltatnám egy dokival ...
2021. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ennyitől nem lesz baj. Figyelgesd, nincs-e valami változás, pl: szín, alak, növekedés. Ha az megnyugtat, akkor mutasd meg bőrgyógyásznak, vagy hívd fel.
2021. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%

Nekem macska kapott bele. Nem vérzett, de jó hosszú ideig ott volt a hege az anyajegyen végighúzódva, még mindig itt vagyok. :D

Figyeld egy ideig hogy van e rajta elváltozás, de ha nagyon aggódsz tényleg keress fel egy bőrgyógyászt.

2021. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2021. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem sem lesz semmi bajom, de akik 0%-ra lepontozták az ilyen válaszokat, megindokolhatnák, hogy miért.
2021. jan. 4. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
A rák egy rosszindulatú sejtburjánzás, amit az egyre növekvő sugárszennyezettség okoz. Nem egy véletlen balesetből alakul ki...
2021. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!