Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Focizás bokarögzítővel vagy...

Focizás bokarögzítővel vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nyűglődöm a jobb bokámmal, 17 éves korom óta (most vagyok 27) folyamatosan rásérültem az első sérülésem óta. Részleges szalagszakadás volt az első + bokacsontból pici darab letörése, szerencsére ez is volt a legdurvább, utána volt még kb. kettő részleges szakadásom, és 5-6 olyan sérülésem, aminél csak bedagadt a bokám, valószínű sima rándulás, 2-3 hét pihenő után mindig újra használtam.


Eleinte a rendes, merevítős bokarögzítőben fociztam, de abban élvezhetetlen volt a futball, ezért leváltottam fáslira. Kiderült, hogy ez a megoldás sem működik, mivel túl lazák a bokaszalagjaim. Évekkel később elkezdtem használni a Thuasne márka tépőzáras rögzítőit amelyek nagyon beváltak. Kb. bő egy éve viszont arculatot, kialakítást váltottak, és az új rögzítő borzasztóan kényelmetlen. Nyomja a lábfejemet, fél óra használat után nagyon szorosnak érzem, az a achillesem bőrét pedig folyamatosan feltöri, úgyhogy külön azt is le kell ragasztanom.


Sajnos a rögzítő nélküli játék szóba sem jöhet, próbáltam sokszor már, még több hónapos erősítés után is, egy apró rossz lépés után mindig megsérültem.


Ti mit tudnátok ajánlani? Melyik az ami nektek bevált és érdemes lenne kipróbálni?


Köszönöm mindenkinek a segítségét!



2021. jan. 18. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!