Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy el van törve a lábam?

Lehet, hogy el van törve a lábam?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet,hogy másfél hete rálépett egy ló a lábamra, miközben vittem be a boxába és lett egy zúzódás a lábamon. Már alig fáj, csak akkor, hogyha megnyomom, viszont ugyanolyan kék mint másfél hete, amikor történt az incidens. Sőt most a nagy kék zúzódás alatt megjelent egy piros folt is, de nem tudom mitől (ez a piros egyáltalan nem fáj) Anyukám szerint lehet hogy el van repedve a csont... de nem fáj és simán tudok rajta járni, futni, stb. Érdemes elmenni vele orvoshoz? Szerintetek esélyes a törés?

2021. jan. 25. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha el lenne torve nem tudnal raallni meg mozgatni, de azert menj el kivizsgaltatni mindenkeppen
2021. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar el volt egyszer törve a lábam, arra nem lépsz rá, főleg nem futsz vele, ezt garantálom.

Nem ártana ha sebész orvos megnézné,a többit majd O úgyis mondja.

2021. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom...mert egyszer amikor eltört az öcsémnek a lába (e1 hetes ottalvós táborban) akkor ra tudott állni, simán túrázgatott meg focizott vele, mondjuk azt momdta neki azért fájt. És amikor hazajött egy hét után elvittük orvoshoz és ott derült ki hogy el van törve....


Mindenesetre elmegyek orvoshoz. Csak az nem gáz hogy ilyenekkel "zaklatom" hogyha kiderül hogy semmi bajom nincs?


Meg még arra gondoltam hogy lehet hogx csak repedés. De nem vagyok otthon a témában...

2021. jan. 25. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, és nem zaklatod ezzel. Az én nagylabujjamra is állt már ló, de én egy fekete körömmel megúsztam... (Amúgy első vagyok).
2021. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Ma elmentünk és kiderült hogy nincs eltörve :)
2021. jan. 26. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábfejem fájt és elmentem orvoshoz. Megnézték és nincs bajom. Elmentem dolgozni, 4 hét múlva már nagyon fájt. Elmentem egy magánorvoshoz, ahol kiderült, hogy el van törve. Szóval simán tudtam vele járni, bár igaz zúzódás volt rajta, az utolsó nap cipöt sem bírtam már felvenni annyira bedagadt és fájt. 5. Lábközépcsont törés és a 4-es repedt, a vicc, hogy a lábujjaim ugyanúgy tudtam mozgatni, orvos is nézett egy nagyot. Az állami sztk rendszerben leszarják a fejed.
2021. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!