Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Folyamatos bútorba rúgás...

Folyamatos bútorba rúgás ellen van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Kissé nevetségesen hangzik, de szegény párom szinte napi szinten belerúg valamibe. A lábujjain folyamatosan van véraláfutás. Elsőre én is nevettem, de ez azért már kezd zavaró lenni, főleg, mert már néha cipőben is fájnak a lábujjai emiatt.

Javasoltam, hogy húzzon papucsot, vagy egy tiszta olcsó kínai cipőt a lábára itthon (home officeban dolgozik), de cipőt nem akar felvenni, mert nem szellőzik, a papucsot elfelejti 🤦‍♀️ Esetleg valami a bútorok sarkára? Mit ajánlanátok?

Együtt lakunk, én nagyon ritkán csinálok csak ilyesmit, szóval nem hiszem, hogy a lakás lenne az indokoltnál veszélyesebb. Bár tény, picit zsúfoltan vagyunk, egy egy szobás albérletben.


2021. jan. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
És valahol fájdalmasan felsír egy kislábujj...
2021. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Papucs jó ötlet vagy szandál. Esetleg tanulja meg hol van bútor
2021. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szemüveg.
2021. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudja, hol a bútor, látja, nem rossz a szeme :D Csak... nem tudom. Igazából ő se tudja, mi okozza ezt, de mióta ebben az albérletben lakunk, azóta lassan tényleg napi szintű az ilyen jellegű baleset.

Tegnap már hajlott a cipőre, talán sikerül végre rávenni (igen, ismét belerúgott valamibe, és még reggel is aktívan fájt tőle a lábujja).

2021. jan. 26. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hordjon acél lábujjvédős bakancsot.
2021. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Valamilyen párna a kritikus bútorlábakra?
2021. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az ő lábára?
2021. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem akar semmit felvenni...
2021. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!