Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudnék kezdeni a térdemmel?

Mit tudnék kezdeni a térdemmel?

Figyelt kérdés

Labdarúgó vagyok, rendszeresen sportolok. Tavaly nyáron voltam próbajátékon egy élvonalbeli csapatnál, ahol a terhelésre rossz lett a bal térdem, egyfolytában beszúrt és alig tudtam ráállni néha. Az ottani csapatorvos azt mondta darabosan le van válva a porcom viszont nem vizsgált meg, sportorvos azt mondta porckopásom van, és hogy szedjek porcerősítőt. Szedtem 3 hónapon át illetve egy teljes hónapig pihentettem, utána újra elkezdtem fokozatosan sportolni, ami nem jött be, ugyanis visszajöttek a fájdalmak. újra pihentettem, aztán 4 héttel ezelőtt megint voltam egy másik csapatnál próbajátékon ahol megint visszajött a fájdalom. Voltam kórházban ahol kicsit jobban megvizsgáltak (végre), és a papíron az áll hogy a térdemben van egy 14mm széles terület ami el van meszesedve és a közepében a szövet be van gyulladva. Az orvos azt mondta műtét egyenlőre nem kell, és igazából semmi hasznosat nem mondott,viszont most is fáj, ha behajlítva hagyom beszúr, nem tudok rajta térdelni sem és egyszerűen nem tudom mit kéne vele tennem, minél hamarabb rendbe szeretném hozatni. valaki tudna segíteni, vagy tanácsot adni?

17/F



2021. jan. 27. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a szuro fájdalom tipikusan porc miatt van. Szedj Neocartilt három hónapig és melle gyógytorna nálam ez megszüntette a szuro fájdalmat és a gyulladást
2021. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nmnmnm ***** válasza:
Nekem apukámnak nagyon sokszor műtöték már porc kopás miat a csont erősítők nem se gítenek sokat ha élsportra akarod használni a megműtik egész gyorsan rendbejön és utána sportól hatsz továb. Apum is élsportólt.
2021. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!