Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Segítség, lehet eltört?

Segítség, lehet eltört?

Figyelt kérdés

Tegnap, nem is pontosan tudom hogyan, de egy ajtóba nagyon beütöttem az egyik lábfejemet, de főleg a kislábujjamat. Akkor nagyon fájt, de utána mentem tovább. Neztem egy sorozatot és mikor vége lett felálltam és akkor jöttem rá, hogy nem tudok ráállni, vagyis rá tudok csak nagyon fáj, ilyen szúró érzés.

Mára sem lett jobb. Nincs bedagadva és elszíneződve sem, semmi nem látszik rajta. Szerintetek várjak még és pihentessem hátha jobb lesz, vagy el kell mennem röntgenre?

Köszi a válaszokat!


2021. febr. 4. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Tegyük fel a röntgen megállapítja, hogy eltört. De mit tudnak csinálni vele? Begipszelni nyilván nem fogják..
2021. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megnézetném.
2021. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy eltört, akkor bedagadna, de azért nézesd meg szerintem
2021. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha eltört, mit tudnak kezdeni vele?
2021. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltört, akkor a kislábujjadat egy sebragasztószalag segítségével a mellette lévő ujjadhoz fogják rögzíteni. Ha zúzódás van rajta, akkor dettó. Ezt viszont egyszerűen meg tudod tenni te is otthon, judon elég gyakori sérülés, nem szaladgálunk vele dokihoz, viszont ragszalag mindig van valakinél.
2021. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja, nekem valahol a kozepso labujjammal lett valami, az be is dagadt, es be is lilult, kb 1 hetig fajt, aztan nyom nelkul elmúlt minden. Egy labujj toressel amugy se lehet mit kezdeni, majd osszeforr.
2021. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!