Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A Tramadolor mennyire veszélye...

A Tramadolor mennyire veszélyes? max 200mg-t lehet szednem naponta csonttörésre legfeljebb 2 hétig. Olvastam függőségről és epilepsziáról is amit okozhat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Opioidos, tehát függőséget okoz. 2 hét még belefér. Kérdés bírod-e. Én 50mg-tól egész nap ki vagyok ütve, 100mg-tól hányok.
2021. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Szia, igen, fuggoseget okozhat, csak akkor vegyel be ha nagyon muszaj. En is nagyon rosszul voltam tole, teljesen kiutott, ugyhogy csak lefekves elott szedtem en is be, es talan kevesebb, mint egy hetig.
2021. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez emberfüggő vagy kivétel nélkül így kiüt mindenkit akár 50mg?
2021. febr. 9. 11:32
 4/8 A kérdező kommentje:
És b6-al kombinálva megelőzhető a hányás?
2021. febr. 9. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező, ezek a fájdalomcsillapító függőség történetek nagyban függnek attól, hogy mikor adjuk őket. Egy csonttörés elég nagy fájdalom, ilyenkor indokolt egy erős fájdalomcsillapító szedése. A probléma akkor szokott lenni, amikor az alapból pszichésen terhelt beteg, minden kis fájdalomra tramadolt vesz be. A maximális dózisa egyébként 400 mg, tehát nyugodtan szedheted az orvos által ajánlott 200 mg-ot, az a lényeg, hogy a fájdalom elviselhető legyen.
2021. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ó és egyáltalán nem biztos, hogy lesz hányinger vagy hányás, ez a létező leggyengébb opioid, még olyan nagyágyúk mint a fentanyl esetén sincs mindenkinek hányingere.
2021. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lacko17 ***** válasza:

Ennyitől nem lesz hányingered és naponta max 400at lehet beszedni, ez még nem káros mennyiség. Én mondjuk 800at is beveszek ha boldog akarok lenni xD

Éa igen függőséget okoz se nen olyan vészes az elvonása mikor abbahygaod

2023. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacko17 ***** válasza:
Érdekes egyébként engem 800mg sem üt ki, inkább pörget. Sokkal jobban kosarazok tramadollal.
2023. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!