Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a fülem. Mi legyen a...

Alexcosta kérdése:

Eltört a fülem. Mi legyen a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb. 2-3 hete bírkózó edzésen eltört a fülem. És próbáltam magamnak leszívni,mert vérömleny keletkezett benne, de nem sikerült jól. Az orvos fülműtét javasolta, de utána két hétig nem edzhetek. De az edzőtársaim meg az edzőm,azt mondták,hogy ne műtessem meg, mert akkor utána könnyebben fog törni a fülem,hanem maradjon ilyen, de én nem akarok ilyen fület. Szerintetek megműtessem?

#sérülés #műtét #eltört fül #bírkózó fül
2021. febr. 15. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp mutesd meg.
2021. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mindenképpen műtessed meg, semmi képpen se maradjon így. Nyilván a doki nem hülyeségből mondja, hogy meg kéne műteni, szóval amilyen gyorsan csak tudod műtessed meg.
2021. febr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Műtesd meg!
2021. febr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy műtesd meg
2021. febr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Műttesd meg és hagyj fel ezzel a sportággal.
2021. febr. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nmnmnm ***** válasza:
100%
Ha te nem akorod hogy ígynézen ki a füled műtesd meg és a sportal ne hagy fel. Apumnak is elvolt törve birkózás miat a füle neki nem nézki durván nem volt műtve.
2021. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!