Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Derék felett meghúzott hát...

Derék felett meghúzott hát ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 napja a derekam felett a gerincemnél meghúztam a hátam. Amolyam visszatérő fájdalomként van jelen, néha nagyon fáj alig mozgok, de néha meg teljesen elmúlik, altalában olyan 3 4 fele kezdődik mikor már azért járkáltam eleget meg mozogtam.

Ez ellen van valami nyújtó-húzó mozgás esetleg krém, vagy meg kell várni amíg elmúlik?

Nagyon idegesítő mert a lehető legroszabb helyen húztam meg, lehajolni se birok hogy a cipőm bekössem amikor épp rámtör a fájdalom.



2021. febr. 19. 16:48
 1/9 anonim válasza:

Flector, lóbalzsam. Pihenés.


Mozgás majd akkor, ha jobb lett.

2021. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh, gondolom a tegnapi fekvőtámaszozásaim meg a mai egész napi járkálásom se tett neki jót
2021. febr. 19. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem torna segít
2021. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

#2


Ezt jól gondolod. Ilyenkor nem kell fekvozni. Csak a minimális napi mozgás, amit nem tudsz nélkülözni. Pihentetni kell.

2021. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már négy napja tart de még mindig fáj :/
2021. febr. 20. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Masziroztasd meg. Egyszeru izomcsomo.
2021. febr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm bekente valami iszonyat erős és csípő/égető izomlazító krémmel, fel órán belül semmit se éreztem.
2021. febr. 21. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Flector, lóbalzsam. Pihenés.
2021. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez kell néked pajtás!!!



[link]

2021. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!