Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja van a térdemnek?

Mi baja van a térdemnek?

Figyelt kérdés

Néhány napja fáj a jobb térdem. Az egész teljesen váratlanul ért. Reggel felébredtem, elmentem a mosdóba és ahogy ültem le a wcre hirtelen belenyillalt a fájdalom a térdembe. Gondoltam talán egy rossz mozdulat volt, majd elmúlik. Azután napokig csak akkor fájt ha leültem, térdeltem, vagy gugoltam, tehát mikor be volt hajlítva. Viszont tegnap óta már minden mozdulatra fáj, ha ki van nyújtva akkor is. Szerintetek mi történhetett vele? Semmi megerőltetőt nem végeztem. Az orvosomat tegnap próbáltam elérni, de éppen délelőtt rendel, én pedig mire feleszméltem volna hogy már más mozdulatokra is fáj, addigra véget ért a rendelés.

28/N



2021. febr. 20. 02:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hát ha nem múlik, akkor valami nagyobb baj lehet. Talán ínszalag húzódás lehet, keresd fel az orvosod.
2021. febr. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolult izület a térd, sok minden lehet. Irány az ortopédia ha nem múlik.
2021. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a tèrdeddel azóta ?
2021. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer règebben nekem is volt ilyen semmiből előjövő fájdalmam, nem találtam okát. Combomban jelentkezett. Orvoshoz mentem, S kiderült,hogy valami zúzódás, vagy gyulladás, már nem is emlèkszem. Apranaxot îrt fel, Dolobene kenőcsöt javasolt, vény nèlkül vettem. Pár nap alatt elmúlt.
2021. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
* húzódás. Nem zúzódás. Javît a telóm.
2021. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem a háziorvosommal, kaptam időpontot szakrendelésre, de csak jövő hétre. Azóta is fáj és be is van dagadva.
2021. febr. 22. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kitartás. Jegeld ès próbáld ki ezt a Dolobenèt, hátha... Hűsítő hatása is van, addig hátha kihúzod vele.
2021. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kipróbálom, köszönöm a tippet!

Most is kenegetem egy krémmel, de gyakorlatilag semmit nem ér.

2021. febr. 23. 00:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:(

Írd majd meg kèrlek, mit mondott az orvos ès mire alakult ez a fájdalom. Annyira átèrzem, szörnyű, ha valamelyik csont fáj a lábban. :(

2021. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp jelentkezem, köszönöm az aggódást és a hasznos tanácsokat.
2021. febr. 23. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!