Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Neocartil porcerősítőről...

Neocartil porcerősítőről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Terhelésre (hosszabb séta, futás) jelentkező külső térdfájdalom esetén porcpuhulást állapított meg az orvos, és Neocartil szedését javasolta. Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? Vagy akár porcpuhulásra van bármilyen szer vagy módszer ami segíthet?

2021. febr. 22. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmitsemér
2021. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága és felesleges pénzkidobás. Mondom én akinek porcfelpuhulás miatti porcpótló műtéte volt.
2021. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Szóval ez esetban csak a műtét segíthet?
2021. febr. 22. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem mondtam, de velem megtörtént. Egyébként a Neocartilban kevés a hatóanyag, csak egy példa, a glükozaminból 1500mg a napi ajánlott, a condroitinból 800mg. És nincs benne kollagén. Ettől függetlenül egy ortopédsebész megmondta ( ismerős), hogy ezek a bogyók halottnak a csók.
2021. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!