Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kórházban az összes halottna...

A kórházban az összes halottnak kiveszik a részeiket a boncasztalon?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehet boncolni.

Ha lehetne, akkor sem boncolnának minden halottat, csak azokat, ahol a halál oka ismeretlen.

2021. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hogy ha nincs boncolva akkor honnan fogja tudni a hozzátartozó hogy nem kel fel a sírkôfedél alatt?


Mert ha nincs boncolva, lehet kételyes lesz hogy fel kel-e és onnan nem tud kijönni.

2021. ápr. 4. 10:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert most a hozzátartozó annak tudatában hogy nincs boncolva akkor több az esély hogy magához térhet és ha benne van az aggódás hogy a sírkô fedél alatt felkelhet és nem tud kijönni?
2021. ápr. 4. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hamvasztás?
2021. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha nem akar hamvasztást mennyi a garancia hogy nem tér magához a sírkô fedél alatt?
2021. ápr. 4. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De lehet boncolni most is. Sőt, sok esetben kötelező is. De aki kórházban hal meg, azt nem boncolják fel mind. Akit felboncolnak, annak kiveszik a szerveit a boncasztalon, de aztán visszateszik őket. Persze nem az anatómiai helyükre, hanem csak úgy ömlesztve.
2021. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akinél beáll a hullamerevség, arról elég nehezen tudom elképzelni, hogy felkelhet még. Sajnos több kutyát kellett már altatnom életem sorát. Csak akkor engedtem őket eltemetni/hamvasztani, amikor már szobormerevek voltak.

Ez a merevség beáll 4-6 órán belül. Így tényleg nem tudom elképzelni, hogyan lehet valakit élve eltemetni.

2021. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!