Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő mire a bokaszalag...

Mennyi idő mire a bokaszalag húzódás teljesen helyre jön?

Figyelt kérdés
8 hónapja ráestem a bokámra elég durván, húzódás, zúzódás lett az eredménye. 6 hétig nem sportolhattam, ezt be is tartottam, viszont amint ez lejárt szép fokozatosan újra kezdtem sportolni. 7 éve balettozom, ami nagyon megterheli az izületeimet, ínszalagjaimat és így 8 hónap elteltével se tudtam visszajutni arra a szintre, ahol a sérülés előtt álltam. Rengeteg spicc és rüszt fejlesztő gyakorlatot kell csinálnom, de próbálom kímélni a lábam, azonban ez ezen a szinten már nem nagyon lehetséges a sok spicctechnika és spicc cipő használat miatt. Érzem, hogy még nem gyógyult teljesen, a gyakorlatok alapból is fájdalmasak, de így meg főleg, viszont nem eshetek ki egy egész hónapra se, 5 vizsga és egy 6 fordulós/ lépcsős balett felvételi előtt állok, nem tudom mit tegyek. Válaszokat előre is köszönöm☺️

#balett #bokasérülés #Húzódás, zúzódás
2021. ápr. 22. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló sérülésem, bokarögzítőt, vagy gipszet kaptál?
2021. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónap telt el és még mindig nem jo.
2022. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!