Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mennyire veszélyes sérülés?

Ez mennyire veszélyes sérülés?

Figyelt kérdés

13 éves unokaöcsémre vigyázok. Beütötte a homlokát a pincében egy vasba, ahogy ment nem vette észre a sötétben. Röhögtünk egyet, azt mondta kicsit fáj, de semmi gond.

Kijöttünk a napfényre, ez kb 15 perce volt. Jó nagyra duzzadt a bal oldali szemöldök csontja (pont a szemöldök feletti rész). Én eléggé be vagyok sz.va, hoztam rá jeget, de azt mondja nem fáj neki. De eléggé látványosra duzzadt.

Mi a teendő?



2021. ápr. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem komoly. ha lat rendesen, nem faj neki nagyon, nincs rosszul akkor nem gaz.
2021. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha meg van duzzadva jobban járna ha megmutatnátok egy orvosnak. Azért ott a szem környékén megsérülve, akkor lennék nyugodt ha látna egy orvos, akár megröngenezve.
2021. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond. Én egyszer az éjjeli szekrényem sarkába ütöttem be a fejem, szemhéjamnál álmomban. Ezt csak azért mondom, mert az még közelebb van a szemhez, de jól láttam, és nem is lett semmi baj. Szóval szerintem nálatok sem lesz.

Ha esetleg lesz valami a szemével vagy szédül, ilyesmik, én akkor vinném orvoshoz.

2021. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Agyrazkodas meg kesobb jelentkezhet eppenseggel, de azt eszre lehet venni.
2021. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem nagy gond. De ajánlom, hogy jegeljétek, amíg a duzzanat nem lesz kisebb.
2021. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
5, De ha nem múlik menjetek orvoshoz.
2021. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!