Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 7 éves kislányt megharapta a...

7 éves kislányt megharapta a kutyánk, én vagyok a felelős?

Figyelt kérdés
Éppen otthon dolgoztam amikor arra lettem figyelmes hogy a kutyánk nagyon agresszívan ugat, kaparja a kerítést mire kinéztem és láttam hogy egy kisgyerek a kerítésünkhöz közvetlen sétalgat és benyújtogatja a kezét,lábát a kutyához. Azonnal rohantam ki hogy szóljak, de addigra már késő volt, a kutyánk megharapta a kislány kezét. A kislány egyedül biciklizett az utcában, szülők sehol. Köpésre van tőlünk az ügyelet, fogtam a kislányt és azonnal elvittem ahol ellátták. A szülőket azóta megtaláltuk akik engem fenyegetnek feljelentéssel?? Egyrészt hogy miattam harapta meg a kutya mert nem jól volt elzárva, másrészt mert vadidegenként elvittem az ő gyereküket. Teljesen kiakadtam. Szó sincs felelőtlen kutyatartásról, vagy 2 méter magas a kerítés, falécekből áll, a lécek között nyúlt át a kislány...Azon is meglepődtem hogy nem ijedt meg a kutya agresszív ugatásától. Ilyen esetben engem lehet felelősségre vonni? Mit lehet tenni?
2021. ápr. 24. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Elsősorban a szülők felelősek! 7éves gyereket nem lehet felügyelet nélkül hagyni!


Brazilok?

2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát most a kislány tanult belőle hogy ne nyúlkáljon be más kutyáihoz.
2021. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára majd azt mondják, hogyha tejelsz akkor nem jelentenek fel, csak figyeld meg! Ők a sárosak.
2021. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
A kutyáért mindig a gazda a felelős.
2021. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Kínáld vissza őket te is egy feljelentés belobogtatásával, hogy mit nyúlkált a kislány a te ingatlanod határán belülre?
2021. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Illetve gyámüggyel is fenyegesd meg őket hogy ott is felnyomod őket hogy ilyen felelőtlenek, aztán hátha visszább vesznek az arcból.
2021. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

A gyerekért a szülők a felelősek. Az ő hibajuk, hogy nem voltak a gyerek mellett.

Te a kutyáért vagy felelős, aki zárt kapuk mögött volt, nem a te hibád, hogy a gyerek benyúlt a kerítésen.

2021. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Az állatkert sem felelős, ha egy hülyegyerek benyúlkál az oroszlán ketrecebe! Betonfal mög3 nem lehet tenni mert akkot nem látjwk a látogatók... 😂😂😂
2021. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

8!


De, az állatkert is felelős. Cincinattiban lelőtték a gorillát, amikor a 4 éves beesett hozza....


[link]

2021. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az más!! Ott a kerítés nem volt megfelelő valszeg...
2021. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!