Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlen megsebesítettem a...

Véletlen megsebesítettem a mellbimbóm bővebben lent?

Figyelt kérdés

Oké ez nagyon röhejes ég a fejem is tőle rendesen. Röviden ruhacsipeszt raktam rá csak hogy az egyikre sikerült úgy rakni hogy valami módon megsértette a bimbómat, már kb 2 órája csináltam és még mindig nagyon fáj (csak az egyik amikor azon csak rövid ideig volt, akkor lett ez amikor ruhám keresztül raktam rá éreztem is valami olyat mintha valami jönne ki belőle de semmi).

Nem tudom mit csináljak, segítsetek légyszíves.

Ui: tudom hogy ezt nagyon elrontottam nem kell kioktatni.



2021. ápr. 30. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond szerintem,de figyeld azért pár napig nem e váladékozik vagy gyullad be.

Én úgy jártam hogy az ajtó kilincse csikarta meg...sajnos nagy a mellem és pont így alakult,hogy a bimbót sértette meg,de nem volt utána semmi gond.

Máskor ne tegyél rá semmit :)

2021. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg érdemes lehet lefertőtleníteni. Megzúzódhatott a csipesztől, sajnos fájni fog még egy ideig, elég érzékeny rész :-( De maradandó baja nem hiszem, hogy lett, csak marha kellemeltlen. (Ha nő vagy és nagyon nagy peched van, akkor károsodhattak a tejcsatornák és esetleg gond lesz majd a szoptatással azzal a mellel, de ez nagyon nem valószínű.)
2021. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá ragtapaszt, hogy ne dörzsölje a ruha. Majd elmúlik.
2021. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!