Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért zöldülhetett, sárgásodha...

Miért zöldülhetett, sárgásodhatott el a bokarögzítő alatt a láb?

Figyelt kérdés
Két nap után történt. Lehet elszorította, vagy akkor eltört és gipsz kéne?
2021. máj. 4. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi történt vele?
2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pár nappal előtte történt bevérzésre utal. A szövetek közé jutott vérben levő hemoglobin különböző lebomlási termékei sárgától zöldig terjednek (bilirubin, biliverdin).
2021. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt mit jelent #2? 😅
2021. máj. 4. 21:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek vele akkor?
2021. máj. 4. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdeztem, hogy mi történt! Semmi információ mellett hogy adjunk tanácsot? Nem elég, hogy nem látjuk, de még nem is tudunk semmit. Fel van dagadva, rá tudsz lépni? Ennyiből azt mondom, hogy megsérült. Remélem ezzel beljebb vagy. Ha nem, légy szíves elárulni valamit!
2021. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Orvosok sem tudtak mondani semmit. Leestem a lépcsőről és vagy eltört vagy húzódott, vagy növekedési zóna..

Bokarögzítőt kaptam 6 hétre. A 2 nap már ilyen szines volt. De ahogy levettem egy kicsivel később kezdett vissza állni a színe. Szó meg lehet,h elszorította?

2021. máj. 5. 07:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól nem lehet zöld meg sárga. Egy ér megsérült, elpattant, azért szineződött el.
2021. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor mit tudok tenni ellene? Hagyam így vagy helyre áll 6 hét múlva?
2021. máj. 5. 08:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Vékonyan feketenadálytő kenőccsel kenegetsd. Hamarabb felszívódik.
2021. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És anélkül is elmúlik?
2021. máj. 5. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!