Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benőtt a labujjkormom, amit...

Benőtt a labujjkormom, amit ki is tudtam szedni rendesen viszont nagyon éles...?

Figyelt kérdés
Nagyon éles fájdalom van még mindig a labujjamon(persze mert van rajta egy seb) viszont nagyon nehezen gyógyul. Kenegetem betadinnal és tetrannal is ezek levittek róla a gyulladást de mi mást tudnék most még csinálni vele?

2021. máj. 11. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kis idő és elmúlik de szerintem minél hamarabb menj vele orvoshoz hogy kezdjenek vele valmit. Amikor nő akkor ugyan úgy be fog nőni és megint szenvedhetsz vele örökké.
2021. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársamnak volt ugyanez. Az orvos beszúrt a körme alá egy "éket", ami megakadályozta, hogy további növekedés folytán ismét benőjön a húsba.

Fontos, hogy helyesen vágd a körmödet: kézen lekerekítve, lábon szinte egyenesen, hogy ne tudjon benőni a húsba (ezt a barátomtól tudom és alkalmazom)- Most azért fáj, mert minden lépésednél ránehezedik a testsúlyod, ki-kiújul a seb. Elmúlik.

2021. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!