Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Körömbenövésnél altatásos műtét?

Körömbenövésnél altatásos műtét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit abszurdnak hathat a kérdésem, de szeretném tudni. Mindkét lábamon a nagylábamujján mindkét felén be van nőve a köröm. Elég mélyen, kb. 10-15-ször műtötték már: semmi sem használt. Viszont az érzéstelenítő sem hat már. Az utolsó műtétemnél megkaptam a két injekciót, és egész műtét alatt éreztem a vágásokat, és mindent. Az orvos pedig nem akart többet beadni.

Van olyan lehetőség, hogy valamelyik magánklinikán vagy bárhol altatásban csinálják?



2021. jún. 1. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
maximum magánban több százezerért. Persze hogy nem hatott az érzéstelenítő ha be volt gyulladva.
2021. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nincsen, hogy lidokain vagy mas -kain injekcio nem hat.


Ha rendesen adjak be, rendes mennyiseggel, akkor az mindig hat.


Ha tenyleg nem hat ami fura, akkor meg mindig egy csomo olyan erzestelenito van aminek hasznalnia kell.

2021. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talan amit tudsz tenni, beveszel vagy 10mg xanaxot, attol bealszol es ha fajna is es erzed, nem fogsz emlekezni ra.
2021. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen!

A xanax pedig mindenképp fejembe lesz. Egyébként az ilyen műtéteknél pl. a xanax az engedélyezett. Mármint, miért ne lenne az, csak biztos hogy be lehet venni előtt ilyesmit?

2021. jún. 1. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4, az orvossal beszéld meg előre, hogy te Xanaxot szeretnél bevenni. Én is úgy tudom, hogy nem befolyásolja a helyi érzéstelenítést, de fontos, hogy tudjanak róla, főleg ha valami rendkívüli helyzet áll elő a műtét során.
2021. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek!
2021. jún. 1. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak egy ket jo tanacs meg a xanaxhoz


Ha lehet ne igyal alkoholt a mutet elott es utan kb 1 - 2 nappal es keruld a grapefruit-ot meg a levet is.


Menjen ehgyomorral, es kb. 30 percel a mutet elott vedd be.


Es ahogy irtak, jelezd a sebesznek, hogy mit vettel be, mennyit vettel be es mikor vetted be.

2021. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es, felírtam:)
2021. jún. 1. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja meg a biztonsag kedveert kezdd mondjuk 5mg-al, aztan ha nem alszol akkor kettesevel.


8-10mg-nal tobbet semmikepp ne vegyel be.


Es hivd fel tenyleg oket elotte, ahogy az 5-os irta, hogy ilyet fogsz szedni es mennyit.

2021. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Istenem, hagyd a francba a sebészetet!

Én 31 évig szenvedtem ezzel, évente szedték le a körmöm, hol egyiket, hol másikat, hol mindkettőt. Aztán egy focista barátomnak említettem a problémát, aki értetlenül nézett rám.

"- Nálunk ezt lézeresen csinálják, 20 perc alatt, utána sosem lesz gond vele." - mondta.

Rákerestem a "lézeres körömágy műtét" kifejezésre, telefonálgattam, egyeztettem, végül arra jutottam, hogy amit Pesten 120-150 ezerért akarnak megcsinálni, azt vidéken megcsinálták 30.000-ért (4 körömszél). Ennek vagy 6-7 éve, azóta is áldom az orvost (Dr Pesthy Dénes), meg azt is, aki ajánlotta.

Most megnéztem, ahol nekem csinálták, az ár 50.000 Ft.

Remélem, te is hálával fogsz emlegetni, ahogy én a barátomat.

[link]

2021. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!