Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen edzést lehet végezni...

Milyen edzést lehet végezni teljes bokaszalag szakadással?

Figyelt kérdés
Rögzítőt kaptam de szeretnék továbbra is formában maradni mert igazolt sportoló vagyok.Csak segítséget szeretnék kérni,olyan gyakorlatokat keresek amikhez nem kell boka.

2021. jún. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit sportoltál idáig, mi okozta a szakadást?
2021. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Labdarúgás,teljes szalagszakadás és izomszakadásom van.De úgy történt hogy rosszul léptem és aláfordult a bokám.
2021. jún. 1. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Felsőtestre tudnál erősíteni. Rengeteg gyakorlat van, amiket ülve vagy fekve is el tudsz végezni. A saját testsúlyos gyakorlatokból nincs olyan sok, de ha van kézisúlyzód és/vagy erősítő gumiszalagod azzal tud variálni a gyakorlatokat.
2021. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én továbbra is jártam konditerembe, bokarögzítőben sántikálva. Igazából a guggoláson, és vádli erősítésen kívül minden gyakorlatot rögtön lehet csinálni. Persze van 1 hét pihi otthon, de utána...

És sétálni nagyon lassan tudtam, de bicajjal simán tudtam közlekedni.

2021. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább sakkedzést csak.
2021. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!