Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a bokám 3 hét...

Mitől fájhat a bokám 3 hét után is?

Figyelt kérdés
3 héttel ezelőtt tánc közben rosszul léptem. 4-5 napig be volt dagadva a bokám és lila is volt, hiába jegeltem. Még egy ici picit most is meg van dagadva. Nem tudok magassarkú cipőt egyáltalán felvenni mert attól borzasztóan elkezd fájni. Néha fekvés közben semmiből semmi és elkezd bele hasogatni is. Orvoshoz nem voltam még, azt hittem hamar elfelejtem, mivel többször is léptem már rosszul, mindig ugyan azt a bokám ütöttem meg és pár nap alatt nem éreztem már semmit.

2021. jún. 8. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kellene menned, egy rtg a minimum. A bokaficam egyik következménye lehet a szalagok megnyúlása vagy szakadása - főleg, ha nem pihentetted eleget -. Ha teljes szalagszakadás lenne, azt érezted volna, de részleges attól még lehet.

Ha "csak" zúzódott, akkor is fel kell keresni egy orvost amennyiben 2-3 héten belül nem jön rendbe.

A szalagok sérülése sajnos elég nehezen gyógyul... (Nekem egy félrelépés 2 hónap alatt jött rendbe...)

2021. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) ma elmentem az orvoshoz, 2 féle gyógyszert is adott, és kötést is. Még mindig kicsit meg van dagadva, ha 10 nap után sem javul vissza kellesz mennem.
2021. jún. 9. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!