Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rosszul besütött orr?

Rosszul besütött orr?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt a gyakori orrvérzésem miatt a jobb oldali orrlyukam egy kis részét besütötték. Azóta nem javult az állapotom, hiszen szinte ugyanolyan gyakran vérzik az orrom. A mai napon pedig mintha meg is sérült volna a besütés helye. Miközben futottam éreztem, hogy kezdődik a szokásos orrvérzésem. Csakhogy ez most teljesen más volt. Az allergiám miatt elkezdtem közben tüsszögni. Ezután alig bírtam elállítani a vérzést az orromba. Már maga az érzés is más volt mint általában. Hazaérve megnéztem és olyan mintha a besütés helye egy kicsit felszakadt volna. Gondolom az egyik tüsszentés okozhatta. Már bekentem Sudocrem-mely, de sokat nem segített. Ideig-óráig ugyan elállt a vérzés, de amint valami komolyabb mozgást végzek, vagy csak tüsszentek már érzem, hogy újból elindul. Szerintetek mit kellene tennem? Nyilván felkeresem az orvost aki a beavatkozást végezte, de arra nem mostanában fog sor kerülni.

2021. jún. 10. 02:27
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen orrvérzéses problémával elmehetsz egy fül-orr-gégészeti szakrendelésre és ott majd megmondják mit tegyél, kapsz egy javaslatot és azzal tudsz tovább menni, akár az akkori orvosodhoz akár, vagy tudnak ajánlani neked erre valami gyorsabb megoldást, én nem várnék vele.
2021. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!