Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet e tüske a lábamba?

Lehet e tüske a lábamba?

Figyelt kérdés
Tegnap beleléptem erősen egy kiálló valamibe, és azóta fáj a lábam, vagyis inkább a talpam. Tegnap este fürdés közben akárhogy nyomogattam nem éreztem semmit, de ma reggel már eléggé fáj és ha hozzáérek egy kicsit szúr, és ha lépek akkor is fáj egy kicsit. Megnéztem még vakuval is de nem láttam benne semmit, viszont ma reggelre pedig már összehúzódott a seb ésnem tudom megnézni.

2021. jún. 10. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2021. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szúr, akkor még van benne valami, függetlenül attól, hogy te nem látod.
2021. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, tudni illik az oldalon mindenki tisztában van azzal, mi volt az a kiálló valami, hogy milyen vastag a talpad, hogy mennyire erősen léptél rá, és még röntgen szemünk is van, amivel nemcsak az embert világíthatjuk át, hanem neten keresztül is emgtudhatunk minden orvostanilag fontos információt!


Menj el orvoshoz és nézesd meg, mielőtt rosszabb lesz...

2021. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!