Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd belsejét érő "ütés"?...

Térd belsejét érő "ütés"? Vajon nagy a baj?

Figyelt kérdés

Öcsém neki rúgta tegnap a labdát, fájt, le is ültem. A fájdalom már elég kicsi, vagy nincs is, viszont instabil a járásom, mintha gyengébb is lenne, főleg állva kinyújtva, fekve semmi. Elszíneződés nincs, duzzanat talán, azt azért nem tudom biztosra, mert már 3x volt ficamom (vagyis inkább rándulás) és eddig is nagyobb volt, meg ezért is féltem. Éreztem benne olyasmit is 1-2x, mintha valami pattogna, olyasmi, mint mikor az izom ráng.


Tegnap csak felpolcoltam meg Fastum géllel kentem, ma ugyanez, plusz 3-4x jegeltem, és kb. 1-2 órája már rögzítőt is tettem rá.


Remélem nem komolyabb, mert holnap ülnöm kellene vonatra, sok programom van.


Pszichésen teljesen kivagyok, nem jönne jól most valami komolyabb, amivel feküdni kellene...



2021. jún. 12. 23:10
 1/9 A kérdező kommentje:
3x volt ficam/rándulás... Ne akard megtudni, milyen ez egy embernek lelkileg... Főleg, hogy alig vártam a holnapi napot, erre most idegeskedek, hogy minden tervezett programomnak annyi...
2021. jún. 12. 23:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy kicsit beképzeled.

Hány éves az öcséd ? Elég erössen vagy rosszul kell elkapja a lábad hogy komolyabb bajod legyen.

2021. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8 és fél éves. Nem volt brutál erős, csak az a térdem alapból nagyon rossz és ki tudja így pluszba mi lett vele. Nekem elég volt arra, hogy éljem a hétköznapi életemet. Pl. sétálni simán tudtam, sokat is, futni és lépcsőzni az utolsó rándulás óta nem, ami már 5 éve volt kb. Remélem, holnap jobb lesz...
2021. jún. 12. 23:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig minden térdsérülés után beszűkült a mozgás, de szerintem most ez sincs. Hátramegy fájdalom nélkül, kinyújtani eddig sem tudtam.
2021. jún. 12. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj rajta az nem segit nem lesz semmi bajod úgy állj hozzá , szerintem semmi bajod nem lesz,de nem értek hozzá ezt te érzed.
2021. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem... Nem is az zavar, hogy lesz-e baj, mert majd helyrejönne, hanem hogy pont most nem jönne jól...
2021. jún. 13. 00:23
 7/9 A kérdező kommentje:
A beszűkülést ülőhelyzetben értem, hogy hátra tudom hajlítani, ettől függetlenül a járásom az instabil, gyengébb az a lábam. Imádkozom, hogy csak valami zúzódás legyen és holnapra már jobb lesz, mert ha nem, annyi a nyaramnak...
2021. jún. 13. 04:22
 8/9 anonim ***** válasza:
:D Drama-queen :D
2021. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah, persze... Nem is az a bajom, hogy mar 3x kiment, ma pedig vonatra kellene ülnöm, vagy 70.000Ft kuka, plusz egy ballagás, meg ott az a félelem, hogy ha komoly, megint hónapokra kidőlök...
2021. jún. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!