Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kétszeresre dagadt, zúzódott...

Kétszeresre dagadt, zúzódott boka kb mennyi idő alatt jön rendbe?

Figyelt kérdés

hatalmas esés volt bicóval, és a boka kb 2-szeresre dagadva ls persze nem tudok ráállni, de a térd is elég érzékeny + a lábszár is majdnem 2-szeresre dagadva, kezd kékülni.

viszont aktív mozgatásra képes a boka szerencsére, achilles ép, szalag meg már rég elszakadt szal az nem érdekes. törés nem hiszem h van, dislokatio nincs.


akinek volt hasonló, kb mennyi idő alatt múlt el?



2021. jún. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos látta?
2021. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miaz hogy a szalag már rég elszakadt? Ha el is szakadt régen, regenerálódott, azaz amennyire tudott meggyógyult, lehet megint azzal van a baj.
2021. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem, nem látta senki. nem lehetséges.


csak az a gondom, hogy egy "sima" bokakimenésnél csak labdaszerűen szokott bedagadni a boka, nem? nekem meg az egész lábfejem a kétszeresére van dagadva + a lábszáram is. a lábszáram mintha keztdeni apadni, de a bokám kék-lila, nagyon dagadt ugyanúgy és kőkemény. és meleg.


ez Xiloxxal + jegeléssel rendbe szokott jönni vagy elképzelhető, h van törés is? mozgatni tudom, amennyire a fájdalom engedi, én arra tippelnék, h törés nincs, bár fene tudja, egyzser már volt a lábtőcsontom is kettétörve, és akkor se éreztem semmit.

de itt semmi lehetőségem se orvosra se röntgenre, ezért kérdezem, hátha ezekből a tünetekből valakinek egyértelmű a kép.

2021. jún. 20. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!