Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik kenőcs/krém a jobb?

Melyik kenőcs/krém a jobb?

Figyelt kérdés

11-én megrúgták labdával azt a térdemet, amelyik már eleve rossz volt, 3x kiment. Sokat javult, voltam dokinál, júliusban megyek MRI-re, mert a röntgen sem mutatott semmit, meg ő sem talált olyasmi gondot.


Elsőnek Fastum géllel kentem, az semmit sem ért, de lehet azért, mert az elején használtam és csodát vártam.


Aztán az Alpenkrauter cannabis krémet, az nagyon jó volt. Nem fájt, bicegve menni is tudtam.


Viszont mióta alapból sem fáj, azóta a Naturland fekete nadálytő krémet használom, hogy a duzzanat elmúljon, mert attól kicsit beszűkült a mozgás.


Szerintetek melyik a legjobb rá ezek közül? A fekete nadálytő az fokozatosan segít és hasznos, viszont az Alpenkrauter az durva, mennyire jó, de szerintem az csak ideiglenes, nem tudom a gyógyulásban mennyit segít. Szerintem a duzzanatot érdemesebb kezelni, vagy nem tudom...



2021. jún. 24. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Natur Arkánumot!

Konkrétan ilyen sérülésem nem volt szerencsére,de sok másiknál segített.

2021. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Már nem akarok egy 4. krémet is használni, így is sokat próbáltam. Igazából az Alpenkrauter és a fekete nadálytő azok jók (voltak), ezért is, érdekel, hogy melyik lenne jobb, főleg tapasztalatok alapján. :)

2021. jún. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!