Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akit műtöttek térdszalag...

Akit műtöttek térdszalag szakadással, pótlással fájdalom mentesen rátud ülni a sarkára?

Figyelt kérdés
8hónapja műtöttek ,de még nemtudok fájdalommentesen ráülni teljesen a sarkamra, ez normális? Kinek hogyvan/volt?

2021. júl. 8. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem combizom szakadásom volt több mint 20 éve, leszakadt teljesena combizmom a térdem fölött, a térdkalácsomból is kitörtek csontdarabok


Akkor megoperálták, még 2000 előtt volt ez.


Azóta se hajlik be teljesen aza lábam, nem tudok a sarkamra ülni, sőt teljesen rágugolni sem, csak a másik lábamra terhelve ugy hogy aza lábam nem hajliok be teljesen


Amugy megvagyok vele, szerencsére olyan munkám se volt eddig ahol gugolgatni kellett volna


ez van

2021. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhhh.és sokat nyújtottál rá ,hogy nyúljon vagy nemannyira?

Csak mert én focizok, és most próbálok visszatérni.nemtudom mennyire fogja bírni a lábam.

2021. júl. 8. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

kb 3-4 hónapig gyógytornára jártam


Mikor levettéka gipszet gyakorlatilaga a lábamat semennyire nem tudtam behajlítani


A gyögytorna segített, volt mikor súlyokkal nyújtotta a gyógytornásza combizmom, Mai napig recseg a térdem

A térd az olyan dolog hogyha egyszer baj van vele, sose lesz már a régi

Az az évem kb ugy ahogy volt erre a combizomszakadásra ment rá


voltam kb 18 éves akkor

2021. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhh..hát műtét után énis ígyvoltam, nyújtás megy teljesen már, behajlítás azért kicsit elmarad..

Énis 6-7hónapig csináltam a gyógytornát de még mindig 1.5-2cm az eltérés a két combom között..de most kezdtem el nemrég kocogni/futni, gyengébb labdázgatásba. Kicsit most megis éreztem ezt a 3edzést.

2021. júl. 9. 13:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!