Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Méhcsípés esetén a fullánk...

Méhcsípés esetén a fullánk minden esetben benne marad a bőrben?

Figyelt kérdés
Tegnap beletenyereltem egy méhbe (vagyis szerintem 90%, hogy méh volt és nem darázs), aztán ahogy elhúztam a kezem reflexből, akkor esett le az állat a földre, ami már nem élt. Kis duzzanat, meg fájt is nyilván. Nem volt nálunk krém, csak jegelni tudtam, az jól esett. A csípés helyén nem látok semmi feketét.

2021. júl. 10. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Méhcsípés esetén mindig benne marad a fullánk, de az nem "fekete", hanem jól látható valami.
2021. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Plusz infónak annyit mondanék, hogy alapvetően a húsos pizzára jött oda, aztán ráraktam a dobozt, mert nem lehetett elhesegetni. Mikor végeztünk, és behajtottam a doboz tetejét, és össze akartam préselni, akkor tenyereltem bele (#karma, bár ő kezdte :D). Nem tűnt se nagynak, se darázsnak amúgy. A kezemben nem maradt semmi, csak ez utalna arra, hogy darázs volt, de elvileg tudok különbséget tenni a kettő között. Rá is kerestem google-on, és tényleg méhnek ítélem meg.
2021. júl. 10. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van többféle darázs is, de a méhek nem mennek húsos ételekre, csak édességekre.
2021. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!