Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi volt az edigi leg durváb...

Nmnmnm kérdése:

Mi volt az edigi leg durváb sérülésetek/betegségetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
42 fokos láz / 21 centis vágás, amit nagyon szarúl varrtak össze, így egész életemre velem marad.
2021. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Eddigi legdurvább...
2021. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Mobilozás közben félreléptem. Kb 5 percig egyhelyben álltam, úgy fájt a bokám, hogy hihetetlen. Utána meg sétálni kellett 20 percet, mert nem jött busz. Nagyon fájt napokig, dokinál is voltam vele.

És mindez úgy volt, hogy bementem 6ra dolgozni, 8kor közölték, hogy 2re menjek vissza, délutános leszek. Persze a busz 7.50kor ment el.

Kedvesek ugye?

2021. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesi órán beütöttem a kezem, amit lefujtak "fagyasztó" fájdalomcsillapito Sprayel és allergiás voltam annak az egyik összetevőjére. Így égési sérülés lett a karomon, ami nagyobb probléma lett mint az eredeti sérülés. Több héten keresztül gyógyult.
2021. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Márciusban a covid.. nem vagyok lázas tipus, de most 39.6 volt a lázam, szétrobbant a feje , semmilyen bogyó nem segitett. Hánytam is. Fogytam 6 kilót 9 nap alatt.

Már el is köszöntem mindenkitől, aki fontos. De túléltem. Aztán jött a postcovid, gyenge voltam magyon.

Azóta is hullik a hajam eléggé, és olyan izzadós lettem, nem csak most a 40 fokban, áprilisban is, meg a szokásosnál hidegebb májusban is, a fejem, hajam mindig tiszta víz :(

2021. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. Többszörös részleges szalagszakadás. Mind2 bokában, de a bal a tropa.

9 évesen átszúrta a drótkerítés a combomat és szétvágta 4 cm hegem van.

Szintén 9 évesen csavar állt a vádlimba biciklizés közben.


Ugyan nem sérülés, de volt köldöksérv műtétem, farokcsont ciszta műtétem miután 3x nyitottak hasztalanul és tályog lett (közel 5x4 cm hiányzik belőlem)

3 császár, a 2.nagy komplikált műtét volt (durva összenövések letapadások, megcsavarodott bél)


Ismeretlen eredetű bélgyulladásaim vannak. Lassan ott tartok, hogy lehet egy szakaszt ki kell vetetnem a vastagbélből mert perforálhat 1x az egyik gyulladásnál.

Terhességi toxémia.

körömágy gyulladás ami végül 2 helyen ujj felvágással végződött.


Csernobil évében születtem. 🙃

2021. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy balesetben átfúródott egy vasrúd a mellkasomon.

2 infarktus.

Veseműtét ébren, érzéstelenítővel.

Foghúzás érzéstelenítő nélkül.

2021. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Térdficam. Rettenetesen fájt. Ijesztő is volt.
2021. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
hogy eztet e külön irtad
2021. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnézést mindekitől a helyes írási hibákért. Nagyon durva sérüléseket írtatok. Nekem két éve eltört a térdem és tavaly pedig megrepedtt az orsó csontom.
2021. júl. 11. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!