Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltudok majd menni nyaralni?

Eltudok majd menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Ma kificamodott a bokám, mert a lépcsőről futottam le, csak rosszul léptem. És most egy kicsit be van dagadva. Hétfőn mennénk nyaralni. Addigra jó lesz már? Most még nem tudok ráállni. Mit csináljak?

#bokaficamodás
2021. júl. 23. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát valójában nem is tudjuk, hogy kificamodott-e abban az esetben, ha igen, akkor fixen nem tudsz majd elmenni úgy, hogy aktívan ott tudj lenni. Amennyiben viszont csak zúzódott még lehet rá esély.

Esetleg küldj róla egy fotót mennyire van bedagadva.

2021. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon ne éld bele magad! Amikor nekem anno megrándult a bokám (tehát még ki sem ficamodott), kb egy hétig nem tudtam ráállni.
2021. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha valóban ficam, és nem rándulás, akkor mindenképpen orvos kell, mivel helyre kell tenni. A gyógyulási idő hat hét legalább. Míg a rándulás teljes gyógyulási ideje 2-3 hét. (#2)
2021. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
flector tapasz! en raallni se tudtam, mikor leestem a lepcsorol, de 2-3nap mulva mar ment manko nelkul
2021. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mondtam, hogy ne rohangálj a lépcsőn!
2021. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó eséllyel holnap reggelre rosszabb lesz, ne legyen igazam. Irány az ügyelet.
2021. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok ráállni.
2021. júl. 23. 21:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Mankó is kell? Nem elég egy sétabot?
2021. júl. 23. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!