Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábujj fájdalom és zsibbadás...

Lábujj fájdalom és zsibbadás a semmiből?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen előzménye, mezítláb mászkáltam a lakásban és leültem filmezni, majd hirtelen erős fájdalom hasított a lábujjamba (a másodikba a jobb lábfejemen), és nem is akart múlni. Azt hittem csak beleléptem valamibe, de furcsa volt mert leginkább a köröm alatti rész fájt, meg annak a környéke. Megnéztem de nem ment bele semmi, bár egy kicsit gyulladtnak tűnik a köröm környéke, mert pirosas és meleg tapintású. Ez még önmagában nem is lenne furcsa, de ha sétálok akkor ugyanezen lábujjamon a lenti "párnácska" rész mintha zsibbadt lenne, nem érzem vele a talajt (de ha hozzáérek, azt rendesen érzem, csak akkor ilyen mikor rálépek), emellett borzasztó lüktető fájdalom kísér minden lépést a köröm környékén.

Ez mégis mi lehet, el fog múlni? Még csak egy órája kezdődött, de munkából kifolyólag sokat mászkálok napközben, szóval holnapra örülnék ha rendbe jönne.

Azt még hozzátenném hogy egy kis előzmény mégis van, pár napja ráesett egy nehezebb tárgy erre a lábfejemre, de főleg a nagylábujjra, ezt a másodikat úgy rémlik alig nyomta meg. Nem tudom összefügg-e a kettő, mert utána nem jelentkezett semmilyen tünet napokig, ez most teljesen hirtelen jött.



2021. aug. 1. 22:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!