Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az normális ha a barátnőm...

Az normális ha a barátnőm megvágta magát és rosszul van? Orvoshoz kell ezzel menni?

Figyelt kérdés
Vacsorát csinált nekem és akkor vágta meg a kezét elég mélyen, sokáig vérzett neki. Most már nem vérzik de mondja hogy szédül nem érzi jól magát. Le van fertőtlenítve. Fáj is neki.
2021. aug. 1. 22:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Vérveszteség miatt lehet, illetve ha rosszul van a vér látványától. Ha már nem vérzik én nem mennék vele orvoshoz, max. ha sokáig tart ez az állapot (pl. napok).
2021. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak az ijedségtől szédül. Éjszaka nem érdemes nekiindulni. Ha tényleg mély, akkor holnap fel lehet keresni a sebészetet, de rémlik valami, hogy utólag már nem varrják össze, de nem tudom, hogy mennyivel később.
2021. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha mély a seb vagy nagy, akkor lehet ilyen gond. Azért ahhoz, hogy vérveszteség miatt legyen valaki rosszul, elég sok vért kell vesztenie. Ilyen esetben én azért felkeresnék orvost vagy legalább az ügyeletet felhívnám, hogy mi a teendő.
2021. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!