Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet tyúkszem kéz ujjakon?

Lehet tyúkszem kéz ujjakon?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben sokat idegeskedtem és rossz szokásként az ujjaimat rágtam. A középső ujjam széle már hónapok óta eldeferomálódott a szélén, púpos, szárad a bőr. A hüvelykujjam egyik oldala is hasonló, de pont úgy néz ki, mint a tyúkszem, hogy belülről kifelé "nő" kör alakban a bőr, szárad, stb. Lehet, hogy a rágás, seb miatt tyúkszem alakult ki? Ha nem, hogyan kezelhetném? Bár már leszoktam erről, de most már nagyon csúnya és szeretném rendbe hozni. Köszönöm
2021. aug. 4. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Epp lehet rajta tyúkszem de sima bőrkeményedés is lehet ilyen fura

Neked valószínűleg még elmúlik idővel ha befejezed.

Ha tyúkszem akkor ugye doki, mert azon meg az segít.

2021. aug. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A középső ujjamhoz már nem nyúltam másfél hónapja és mégis ilyen undorító:( Lehet bejelentkezek bőrgyógyászatra. Köszönöm a választ!
2021. aug. 4. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt az ujjamon tyúkszem. Elmentem bőrgyógyászhoz, ott le is fagyasztották (azt hiszem folyékony nitrogénnel), nekem az nem vált be. (kb 4-5 alkalommal voltam). Aztán elmentem lézerres eltávolításra az bevállt. Szóval én inkább azt ajánlom. De ez persze ember függő, hogy kinek mi vállik be. Illetve patikákba lehet kapni szemölcs eltávolitó tapszt meg valami kenegetős cucot. Ha rákérdezzel biztos ajánlannak valamit. A lényeg, hogy minnél elöbb kezd el az eltávolítását.

2021. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!