Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen orvoshoz kellene mennem?

Milyen orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Másfél hónappal ezelőtt a lábszáramon lett egy nagy és mély vágott sérülés, amit sürgősségin összevarrtak, aztán jártam vele kötözésre sebészetre. Már az elejétől kezdve is szarul megyek, amikor történt 2 hétig szinte használni sem tudtam a lábam, mert szörnyen fájtak a környező izmok, inak. Lehet én hibáztam valahol. Ezekre a panaszaimra illetve a boka dagadásomra semmi használhatót nem mondtak az orvosak, azon kívül hogy majd elmúlik. A mai napig sántítok, illetve néha olyan érzés van a lábszáramba, mintha szorítani a nadrág (jobb hasonlattal nem tudom leírni). A lábszáram hátsó fele pedig a mai napig be van feszülve és fáj. A háziorvost hívtam, lerázott annyival hogy keressem a sebészetet, mert ez nem az ő dolga. A sebészetre meg nem látom értelmét visszamenni, mivel a seb és környéke nem fáj, szépen begyógyult.

2021. aug. 6. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Gyógytorna.
2021. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Pedig oda mennék lehet vissza kontrollra.
2021. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Én is visszamennék a sebészetre. Utána legfeljebb ortopéd szakorvoshoz és gyógytornászhoz, de mind a kettőhez kell beutaló.
2021. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!