Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki tud kenőcsöket bokadaga...

~Brigi~:$ kérdése:

Valaki tud kenőcsöket bokadagadásra, amitől hamar helyre jön a bokám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete elkezdtem dolgozni vendéglátásban. Sajnos azelőtt 3 nappal félreléptem és megdagadt a bokám. Nem volt egy darabig baj, mivel helyre jött nagyjából a munkáig. Mikor már kb. az 5. nap dolgoztam láttam, hogy nagyon megvan dagadva újra. Haza értem és egyből borogattam vizes ruhadarabbal. Utána pedig helyre jött, viszont mikor dolgoztam mindig újra megdagadt. És ez megy mostmár folyamatosan, attól félek, hogy lesz valami komolyabb bajom, ha mindig erőltetem. Sajnos sokat kell járnom és nem is igazán tudom emiatt itt hagyni a munkát. Nem tudtok esetleg jó kenőcsöket, házi gyógymódokat, amivel hamar helyre tudom a hozni a bokám? Megköszönném minden válaszoló segítségét!

2021. aug. 14. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Borogatás, felpolcolni, illetve éjszakára zöld lóbalzsam.

Emellett lehet nem jó a cipőd. Nem ártana egy jó talpbetét, illetve olyan cipő, ami tartja a bokát.

2021. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fáslizhatod is, amíg teljesen rendbe nem jön, én azt szoktam. Pont azért, hogy ne legyen rosszabb.

Amúgy meg irány a gyógyszertár, ők majd megmondják, hogy melyik a tuti krém. (Nem tudok sajnos ajánlani, én nem Magyarországon élek, amit én használok, az ott nem kapható.)

2021. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!