Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomgörcs mitől lehet?

Izomgörcs mitől lehet?

Figyelt kérdés

viszonylag nem is olyan hosszú 2-3 néha 1 km után is előjön vádli görcs, szabad szemmel is láthatóan kidudorodik az izom, eléggé láthatóan. Begörcsöl az egész, lezsibbad szinte járni alig tudok rajta. Édesapámnak ilyen még. Mikor hosszabb ideig tartok nehezebb tárgyakat a kezemben ugyanez, görcsöl az egész alkarom, vállam.


Mitől lehetnek ezek, illetve hol tudnám ezt megnézettetni? Melyik osztály foglalkozik ezzel kórházban?


2021. aug. 15. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem csak túl hajtod magad de fő a biztonság nézesd meg. Talán az ortopédia de sajnos én se tudom
2021. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Izomgörcsök általában akkor vannak ha pl sokat ülsz irodában vagy gép előtt vagy sokat álsz egy helyben és erre te hirtelen rá sportolsz. Lehet neked nem tűnik úgy de túlhajtod az izmaid. Javasolnék minden reggel egy kiadós nyújtást
2021. aug. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!