Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap beleléptem egy nem...

Tegnap beleléptem egy nem rozssás csavarba, ma reggel megnéztem nem látom begyulladva és nincsen piros csík. Ettől függetlenül aggódnom kéne? Nem vagyok beoltva tetanusz ellen.

Figyelt kérdés

#rozsda #szög #csavar #Belelépten
2021. aug. 20. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyik rokonomnak egy rózsatövis miatt kellett amputálni a lábát. Jobb nem ellinkeskedni
2021. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én bevállalnék egy tetanusz oltást, és akkor legalább 5 évre védett vagy. A mérgezés tünetei pedig nem mindig azonnal jelentkeznek.
2021. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oltasd be magad inkább
2021. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rozsdának semmi köze a tetanuszhoz.
2021. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem aggódnék
2021. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer a strandon egy tűbe léptem bele ami a medence alsó lépcsőjén volt (hogy szándékosan rakta oda valaki vagy valakiről pont úgy esett nem tudom, azt se tudom hogy tudott a hullámzó vízben úgy állni, de megtörtént). Felment vagy egy centire a talpamba, fájt mint állat, de kiszedtem magamnak azonnal.

Viszont ez általános suliban volt, legalább 15 éve, ha nem több, nem csináltam semmit utána, el se mondtam senkinek, szóval mivel a mai napig semmi bajom, így feltételezem megúsztam. :D

2022. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!