Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kibicsaklott a bokám, gondolom...

Kibicsaklott a bokám, gondolom megrándult. Hogyan kell ápolni, kb. mennyi idő alatt jöhet rendbe?

Figyelt kérdés
Tegnap este estem el és kibicsaklott a lábam, de akkor nem éreztem semmi erős fájdalmat, rá is tudtam állni, hazajöttem, nem volt semmi gond. Viszont már utána is látszott, hogy picit megdagadt és ma reggelre már valóba fájt, rendesen bedagadt. Rá tudok állni (csak fáj ugye, így nem teszem), szóval gondolom nagy baj nincsen. Bekentem gyulladáscsökkentő kenőccsel, jegelem és felpolcoltam, pihentetem. Ezen kívül/helyett kell még valamit csinálni vele? Körülbelül mennyi időbe telhet, amíg meggyógyul?
2021. aug. 20. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"Rá tudok állni (csak fáj ugye, így nem teszem)"

Tehát, NEM tudsz ráállni.

Én bemennék a traumatológiára. Illetve be vitetném magam.

2021. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, így értettem, nem tudom miért kell továbbkölteni. Simán rá tudok állni és tudok menni is, csak fáj és nyilván nem akarom terhelni feleslegesen, pihentetem. Egyébként tegnapról mára is jobb lett valamivel.
2021. aug. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!